Datums 16.–18. marts, 2023
LaiksVisu dienu
Vieta Itālija, Boloņa

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas kosmētikas ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Cosmoprof Worldwide Bologna 2023" Itālijā, kas norisināsies 2023. gada 16.-18. martā Boloņā!

"COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA" ir lielākā un vadošā kosmētikai un skaistumkopšanai veltītā izstāde reģionā, ko apmeklē vairāk nekā 220 000 apmeklētāji, tanī skaitā nozares profesionāļi no 140 valstīm, un vairāk nekā 2700 izstādes dalībnieki no 70 valstīm. Izstāde ir nozarē augsti novērtēta, jo pulcē ietekmīgākos nozares speciālistus un ir iespēja uzņēmējiem paplašināt biznesu,  prezentēt savus unikālos produktus un inovācijas, kā arī pašiem piedzīvot, kas skaistumkopšanas un kosmētikas nozarē ir pats aktuālākais, jaunākais un inovatīvākais tieši šajā brīdī.

Piedaloties izstādē “Cosmoprof Worldwide Bologna 2023” uzņēmējiem būs iespēja:

  • Prezentēt savu uzņēmumu Latvijas nacionālajā stendā klātienes izstādē;
  • Veikt apjomīgu tirgus izpēti;
  • Novērtēt konkurentus un palielināt sava uzņēmuma konkurētspēju;
  • Satikt gala patērētājus un sadarbības partnerus no visas pasaules, aicinot tos tikties stendā un iepazīstinot ar uzņēmumu;
  • Uzzināt par inovācijām un tendencēm nozarē, kā arī iepazīt nozares profesionāļus.

Izstādē LIAA organizēs nacionālo stendu 48 m2 platībā, 16 hallē, kur vieta tiek piedāvāta ne vairāk kā 6 dalībniekiem. Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 6 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem.

Ja dalībai stendā pieteiksies nepietiekams skaits dalībnieku, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes platības noma, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, uzņēmumu reģistrācijas maksa izstādē u.tml. izdevumi) 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākumu "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra  Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis atbalstu. Vairāk informācijas šeit.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Cita svarīga informācija dalībniekiem:

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA sadarbībā ar stenda dalībniekiem;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas, eksponātu transportēšanas un citām izmaksām.