Datums 4. februāris, 2021
Laiks15.00–17.30
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Sešu meistarklašu cikls no 4. februāra līdz 11. martam.

Izvairies no lamatām, iegūsti īsceļus!

Intensīva, sešu nedēļu mācību programma par tehnoloģisku startup uzņēmumu izveidošanu un attīstīšanu to agrīnajā stadijā.

Mācības paredzētas nodarbinātajiem, pašnodarbinātajiem, arī šobrīd nenodarbinātiem pieaugušajiem, maģistrantūras pēdējo kursu studentiem un augstskolu absolventiem ar darba vai uzņēmējdarbības pieredzi, kas vēlas nākotnē dibināt un attīstīt savu tehnoloģiju uzņēmumu.

Mācības norisināsies tiešsaistē no 4. februāra līdz 11. martam, ceturtdienās plkst. 15.00–17.30. Zināšanās un pieredzē par jaunuzņēmumu attīstīšanu dalīsies Latvijas un ārvalstu lektori, kā arī pieredzējuši jaunuzņēmumu vadītāji. Katrā meistarklasē dalībniekiem būs iespēja iegūtās teorētiskās zināšanas pielietot un nostiprināt praktiskos grupu uzdevumos. Mācību dalībnieki saņems arī papildu uzdevumus patstāvīgajam darbam.

Prasības kandidātiem – apņēmība ieguldīt savu laiku meistarklašu programmas apguvei.

Darba valoda – angļu.
Dalība – bezmaksas.
Dalība meistarklasēs iespējama tikai tiešsaistē, meistarklašu ieraksti nebūs pieejami.

Kontaktinformācija

Meistarklašu saturs, tēmas un mājasdarbi
Aleksejs Korabovskis, apply@commercializationreactor.com

Tehniski jautājumi
Kaspars Vjaters, +371 23777807, apply@commercializationreactor.com

Citi jautājumi
Baiba Rāta-Saliņa, Inovāciju atbalsta nodaļas vecākā projektu vadītāja, 
+371 29893328, baiba.rata-salina@liaa.gov.lv

Mācību programmu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra īsteno sadarbībā ar zinātnes komercializācijas platformu “Commercialization Reactor” un RTU Rīgas Biznesa skolu. Dalībnieki, kas piedalīsies visās sešās meistarklasēs un noslēgumā prezentēs darba rezultātus, saņems Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, “Commercialization Reactor” un Rīgas biznesa skolas apliecinājumu par programmas apguvi.

Mācības tiek īstenotas Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektos Inovāciju motivācijas programma un Tehnoloģiju pārneses programma.

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis